Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Liquid

Стіл Рідина - це легкий і міцний сучасний дизайн столу, натхненний динамічними та текучими структурами, які зустрічаються в природі. Вже існує маса дизайну столів, створити змістовне є складним завданням. Але Рідина - це не ваш звичайний стіл, вибираючи високоякісний епоксидний укріплений скловолокном, не тільки стіл виглядає легким, він важить лише 14 кілограмів. Внаслідок цього та його позачасового дизайну ви можете легко переміщати його в будь-якому просторі.

Назва проекту : Liquid, Ім'я дизайнерів : Mattice Boets, Прізвище клієнта : Mattice Boets.

Liquid Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.