Дизайн журналу
Дизайн журналу
Винні Етикетки

Sands

Винні Етикетки Для реалізації дизайну цих етикеток було проведено дослідження технологій друку, матеріалів та графічного вибору, здатних представити цінності компанії, історію та територію, на якій ці вина народжуються. Поняття цих етикеток починається з характерної для вин: піску. Насправді лози ростуть на морському піску лише на невеликій відстані від узбережжя. Ця концепція зроблена за допомогою рельєфної техніки для того, щоб зайнятися дизайном на піску садів Дзен. Три етикетки разом складають дизайн, який представляє місію виноробного заводу.

Назва проекту : Sands, Ім'я дизайнерів : Giovanni Murgia, Прізвище клієнта : Cantina Li Duni.

Sands Винні Етикетки

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.