Дизайн журналу
Дизайн журналу
Зручності Готелю

Marn

Зручності Готелю Отримавши натхнення від святкових закусок традиційної культури Тайнань (старе місто Тайваню, наповнене культурною спадщиною), перетворивши їх на набір зручностей у готелі, ці серії святкових закусок, які завжди відомі місцевим жителям як "Marn", означає виконання в китайській культурі; рисовий торт у формі черепахи як мило та мило для рук, торт з квасолею в якості туалетних приналежностей, солодкий вареник Тан Юань у вигляді крему для рук та парена булочка та підсилювач; Торт булочки коричневий цукровий цукор Tainan як чайний сервіз. Культурна спадщина Тайнань може бути широко поширена у світі, оскільки готель є приємною платформою для пропаганди місцевої культури.

Назва проекту : Marn, Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : Tainan University of Technology/Product Design Department.

Marn Зручності Готелю

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.