Дизайн журналу
Дизайн журналу
Музичний Інструмент

DrumString

Музичний Інструмент Поєднання двох інструментів разом, що означає народження нового звуку, нової функції у використанні інструментів, нового способу гри на інструменті, нового вигляду. Також ваги нот для барабанів подібні до D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, а шкала струнних нот розроблена в системі EADGBE. DrumString легкий і має ремінь, який кріпиться через плечі та талію, тому використання та утримання інструменту буде легко, і це дає можливість використовувати дві руки.

Назва проекту : DrumString, Ім'я дизайнерів : Mohamad Montazeri, Прізвище клієнта : Arena Design Studio.

DrumString Музичний Інструмент

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.