Дизайн журналу
Дизайн журналу
Музичний Інструмент

DrumString

Музичний Інструмент Поєднання двох інструментів разом, що означає народження нового звуку, нової функції у використанні інструментів, нового способу гри на інструменті, нового вигляду. Також ваги нот для барабанів подібні до D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, а шкала струнних нот розроблена в системі EADGBE. DrumString легкий і має ремінь, який кріпиться через плечі та талію, тому використання та утримання інструменту буде легко, і це дає можливість використовувати дві руки.

Назва проекту : DrumString, Ім'я дизайнерів : Mohamad Montazeri, Прізвище клієнта : Arena Design Studio.

DrumString Музичний Інструмент

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.