Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підвісна Лампа

Space

Підвісна Лампа Дизайнера цього кулона надихнули еліптичні та параболічні орбіти астероїдів. Унікальна форма лампи визначається анодованими алюмінієвими стовпами, які точно розташовані в 3D-друкованому кільці, створюючи ідеальний баланс. Відтінок білого скла посередині гармонує з полюсами і додає його витонченого вигляду. Одні кажуть, що лампа нагадує ангела, інші вважають, що це схоже на витончену птицю.

Назва проекту : Space, Ім'я дизайнерів : Daniel Mato, Прізвище клієнта : Loomiosa Ltd..

Space Підвісна Лампа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.