Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підвісна Лампа

Space

Підвісна Лампа Дизайнера цього кулона надихнули еліптичні та параболічні орбіти астероїдів. Унікальна форма лампи визначається анодованими алюмінієвими стовпами, які точно розташовані в 3D-друкованому кільці, створюючи ідеальний баланс. Відтінок білого скла посередині гармонує з полюсами і додає його витонченого вигляду. Одні кажуть, що лампа нагадує ангела, інші вважають, що це схоже на витончену птицю.

Назва проекту : Space, Ім'я дизайнерів : Daniel Mato, Прізвище клієнта : Loomiosa Ltd..

Space Підвісна Лампа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.