Дизайн журналу
Дизайн журналу
Флаєр

Angry Mailer

Флаєр Огляньте наступний будинок на 360 градусів прямо з флаєра домашнього списку. Тепер ви можете за допомогою програми перегляду віртуальної реальності The Angry Mailer (TAM) від Miemode. Angry Mailer - перший у своєму роді, ультрапортативний та екологічно чистий віртуальної реальності (VR), який передає пошту, перетворюється на паперову ляльку з поп-арт та згортає на переглядач vr. У цій серії «Відкритий дім 360» потенційні покупці можуть здійснити домашні тури на 360 градусів зі своїх смартфонів, перетворивши флаєр домашнього лістингу у переглядач vr. Перетворіть 2D-рекламу в 3D-реальність за допомогою програми TAM: 360 Open House.

Назва проекту : Angry Mailer, Ім'я дизайнерів : Ginger Kong, Прізвище клієнта : Miemode, LLC.

Angry Mailer Флаєр

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.