Дизайн журналу
Дизайн журналу
Музей Seurasaari

MuSe Helsinki

Музей Seurasaari Сеурасаарі - один із 315 островів Гельсінкі. За останні 100 років сюди перевезли 78 дерев’яних будівель з різних куточків Фінляндії. Все це стоїть на камені, бо деревина вбирає вологу в ґрунт. Нова будівля музею відповідає цій аналогії, на першому поверсі все, що виготовлено із залізобетонних конструкцій. Скульптурна маса - це побудована скеля. Верхній шар, що стоїть на цьому, зроблений з дерева в кожному елементі. MuSe пливе серед дерев, як хмара, спілкується з навколишньою природою та поважає традиційні споруди skanzen.

Назва проекту : MuSe Helsinki, Ім'я дизайнерів : Gyula Takács, Прізвище клієнта : Gyula Takács.

MuSe Helsinki Музей Seurasaari

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.