Дизайн журналу
Дизайн журналу
Модульний Диван

Laguna

Модульний Диван Дизайнерські сидіння Laguna - це велика сучасна колекція модульних диванів та лавок. Розроблений італійським архітектором Оленою Тревісан з урахуванням корпоративної зони для відпочинку, це підходяще рішення для великих або малих прийомних приміщень та пробійних приміщень. Вигнуті, круглі та прямі диванні модулі з ручками та без них, всі вони легко поєднуватимуться із відповідними журнальними столиками, щоб забезпечити гнучкість для створення декількох схем дизайну інтер’єру.

Назва проекту : Laguna, Ім'я дизайнерів : Elena Trevisan, Прізвище клієнта : SITIA .

Laguna Модульний Диван

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.