Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Пива

Okhota Strong

Упаковка Пива Ідея цього перепроектування полягає в тому, щоб показати високий АБВ продукту за допомогою візуально впізнаваного твердого матеріалу - гофрованого металу. Гофрований металевий тиснення стає головним мотивом скляної пляшки, роблячи її тактильною і простою для тримання. Графічний малюнок, що нагадує гофрований метал, переноситься на алюміній, може доповнюватися масштабним діагональним логотипом марки та модернізованим зображенням мисливця, що робить новий дизайн більш динамічним. Графічне рішення як для пляшки, так і для банок є простим і легким у виконанні. Сміливі кольори та елегантні елементи дизайну приваблюють цільову аудиторію та підвищують видимість полиці.

Назва проекту : Okhota Strong, Ім'я дизайнерів : Uniqa Creative Engineering, Прізвище клієнта : Uniqa Creative Engineering.

Okhota Strong Упаковка Пива

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.