Дизайн журналу
Дизайн журналу
Історичний Ремонт Будівлі

BrickYard33

Історичний Ремонт Будівлі У Тайвані, хоча є кілька таких випадків реконструкції історичних будівель, але це має історичне значення, це раніше закрите місце, зараз воно відкривається перед усіма. Ви можете пообідати тут, можете погуляти тут, виступити тут, насолодитися тут краєвидами, тут послухати музику, зробити лекції, весілля та навіть щойно закінчену презентацію автомобілів BMW та AUDI, з великою кількістю функцій. Тут ви можете знайти спогади людей похилого віку, а також молодого покоління для створення спогадів.

Назва проекту : BrickYard33, Ім'я дизайнерів : Chien Hwa Huang, Прізвище клієнта : HC Space Design.

BrickYard33 Історичний Ремонт Будівлі

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.