Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватне Проживання

39 Conduit Road

Приватне Проживання Це 2476 кв.м. Підрозділ, розташований у елітному та розкішному районі, охоплює підписний вид на гавань Вікторія. Дизайнер виступив кравцем халату і перетворив цю одиницю високої цінності на красуню, одягнену на вечірнє плаття на замовлення, використовуючи такі матеріали, як золотий лист у кольорі шампанського золота, фігурний клен у сіро-дерев’яному тоні та граніт унікальними лініями жилок. Крім того, однією з найважливіших моментів в дизайні стала реалізація системи Smart Living, що забезпечує всебічне управління електричними пристроями, щоб щодня приносити зручність власникові.

Назва проекту : 39 Conduit Road, Ім'я дизайнерів : Chiu Chi Ming Danny, Прізвище клієнта : Danny Chiu Interiors Designs Ltd..

39 Conduit Road Приватне Проживання

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.