Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кінно-Спортивний Центр

Equitorus

Кінно-Спортивний Центр Еквіторус повинен відповідати усім суворим санітарним та технологічним вимогам щодо утримання, підготовки та підготовки коней, що змагаються на найвищому рівні. Комплекс містить всю інфраструктуру, необхідну для проживання та відпочинку власників коней у вільний час. Найбільш чудовим елементом комплексу є його велика крита арена з клеєних дерев’яних конструкцій, на якій представлена галерея у формі Г у формі глядацьких сидінь та кафе. Об'єкт сприймається як контраст по відношенню до природного середовища. Схоже, хтось розкинув на землі барвистий килимок з домотканих виробів.

Назва проекту : Equitorus , Ім'я дизайнерів : Polina Nozdracheva, Прізвище клієнта : ALPN / Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd.

Equitorus  Кінно-Спортивний Центр

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.