Дизайн журналу
Дизайн журналу
Палітра Для Змішування

MiioPalette

Палітра Для Змішування Дизайн Мійо Палетт був натхненний палітрою художника, але він був призначений для стоматологічної лабораторії. Дизайнер поєднав художню та функціональну перспективу, створивши продукт, який оснащений простою в чищенні, знімною скляною поверхнею для змішування композиту та 9 колодязями, де ви можете практично зберігати свої керамічні банки. За допомогою змішувальної тарілки користувач може легко налаштувати порядок усіх маленьких пляшечок у повній відповідності з їх різними характеристиками, щоб максимізувати продуктивність зубних фахівців.

Назва проекту : MiioPalette, Ім'я дизайнерів : Gilbert Vasile, Прізвище клієнта : miioPALETTE.

MiioPalette Палітра Для Змішування

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.