Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Slixy

Годинник Годинники були розроблені таким чином, щоб вони були мінімалістичними, але при цьому елегантними та поважали традицію годинників своїми простими руками, марками та округлою формою, водночас розсуваючи межі із застосуванням кольору та нав'язливої торгової марки. Увагу приділяли як матеріалам, властивостям, так і дизайну, оскільки кінцевий замовник сьогодні хоче всього цього - гарний дизайн, хороша ціна та якісні матеріали. Годинники містять кришталеве сапфірове скло, нержавіючу сталь для корпусу, кварцовий рух, зроблений швейцарською компанією Ronda, водостійкість 50 м та кольоровий шкіряний ремінь, щоб закінчити його.

Назва проекту : Slixy, Ім'я дизайнерів : Miroslav Stiburek, Прізвище клієнта : SLIXY.

Slixy Годинник

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.