Дизайн журналу
Дизайн журналу
Туристичний Атракціон

The Castle

Туристичний Атракціон Замок - це приватний проект, розпочатий двадцять років тому в 1996 році з мрії з дитинства побудувати власний Замок, такий самий, як у казках. Дизайнер також є архітектором, конструктором та дизайнером ландшафту. Основна ідея проекту - створити місце для сімейного відпочинку, як туристичного атракціону.

Назва проекту : The Castle, Ім'я дизайнерів : Georgi Tumpalov, Прізвище клієнта : Renaissance Ltd..

The Castle Туристичний Атракціон

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.