Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Mr Woo

Логотип Містер Ву має подвійне значення: Перший намір - це запорука самореалізації, відображена в Дзен. Інший аспект - це загальне ставлення до життя, як до «прийняття (правильного) вибору». У цьому дусі людина обирає те, що йому подобається. Містер Ву створює враження людей усвідомлення себе, впевненості, освіченості, культурності та жартівливості. Отже, містер Ву, талісман, який є жартівливим, впевненим та блискучим, був зроблений. Пан Ву нагадує людям про різання тюленів - традиційний вид мистецтва, що виник у Китаї - виражаючи китайську естетику та культуру.

Назва проекту : Mr Woo, Ім'я дизайнерів : Dongdao Creative Branding Group, Прізвище клієнта : Mr. Woo.

Mr Woo Логотип

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.