Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Kaleido Mall

Логотип Торговий центр Kaleido пропонує багато розважальних майданчиків, серед яких торговий центр, пішохідна вулиця та еспланада. У цій конструкції дизайнери використовували візерунки калейдоскопа, з пухкими кольоровими предметами, такими як намисто чи камінчики. Калейдоскоп походить від давньогрецького καλός (прекрасне, краса) та εἶδος (те, що видно). Отже, різноманітні структури відображають різні послуги. Форми постійно змінюються, демонструючи, що Торговий центр прагне здивувати та зачарувати відвідувачів.

Назва проекту : Kaleido Mall, Ім'я дизайнерів : Dongdao Creative Branding Group, Прізвище клієнта : Kaleido Mall.

Kaleido Mall Логотип

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.