Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональна Посадка

Lab

Багатофункціональна Посадка Цей проект хоче створити та генерувати почуття та думки щодо відносин між галуззю та природою. LAB пропонує простий та стильний спосіб вирощування кімнатних рослин. Користувачі можуть налаштувати його розмір для розміщення в різних областях, а його світильники дозволяють рослинам перебувати в просторах з недостатньо природними джерелами світла. Це модульна структура, яка дозволяє користувачам грати з різними конфігураціями скляних ємностей, які можна використовувати як плантатори або джерела світла. Конструкція розглядає контейнери для тераріумів, гідропоніки та традиційний спосіб вирощування.

Назва проекту : Lab, Ім'я дизайнерів : Diego León Vivar, Прізвище клієнта : Diego León Vivar.

Lab Багатофункціональна Посадка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.