Дизайн журналу
Дизайн журналу
Склянки Для Води Та Алкоголю

Primeval Expressions

Склянки Для Води Та Алкоголю Яйцеподібні кришталеві келихи з похилим вирізом. Проста крапля склоподібної рідини, натуральна лінза, захоплена в яскраві кришталеві келихи, які радісно гойдаються на округлості, зберігаючи свою стійкість завдяки продуманому розташуванню матеріалів. Їх гойдання створюють невимушену і веселу атмосферу. Окуляри прилягають непомітно до долоні, коли їх тримають. У симбіозі з м'яко розробленими рукотворними каботажними плитами з горіха чи ксиліту - древніх пиломатеріалів. Доповнюється лотками з волоськими горіхами у формі еліпса на три-десять склянок та піднос для їжі з пальцями. Лотки обертаються завдяки гладкій еліптичній формі.

Назва проекту : Primeval Expressions, Ім'я дизайнерів : Mateja Krasovec Pogorelcnik, Прізвище клієнта : Stories Design.

Primeval Expressions Склянки Для Води Та Алкоголю

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.