Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сережка

Night Light

Сережка Ідея фосфоресцентного ювелірного виробу, який світиться і світиться в темряві, надихнула біолюмінесценцію риб бездоні. Ці види риб живуть у глибинах океану і навіть у цілковитій темряві роблять себе видимими та привабливими для протилежної статі завдяки їх загадковій здатності до освітлення. Завдяки цьому вишуканому витвору мистецтва він має намір надати жінкам можливість сяяти навіть вночі.

Назва проекту : Night Light, Ім'я дизайнерів : Gabriel Juliano, Прізвище клієнта : Gabriel Juliano.

Night Light Сережка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.