Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кільця

Blessed Child

Кільця Кільця «Блаженна дитина» - це обіцянка любові: Дитина Джеймі обнімається до внутрішньої сторони кільця і довіряє своє життя рукам матері. Дитину укладають на спину, смоктаючи великий палець. Саме психічне бачення її ненародженої дитини має на увазі кожна вагітна жінка. Кільце символізує безумовну взаємну зв’язок довіри між немовлям та матір'ю та віддає шану цій довірі. Дитячий Сем на вершині світу, безпечний, здоровий і щасливий. Носитель переносить дитину з гордістю, представляючи себе впевненою матір'ю. Кільце - це гурт, який говорить: "Повір мені, тебе кохають!"

Назва проекту : Blessed Child, Ім'я дизайнерів : Britta Schwalm, Прізвище клієнта : Blessed Child (Your 'Glueckskind').

Blessed Child Кільця

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.