Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

La Chaise Impossible

Крісло Привабливий чистий дизайн. "Неможливий стілець" стоїть лише на двох ногах. Це легка вага; Від 5 до 10 кг. Але сильний, щоб підтримувати до 120 кг. Це простий у виготовленні, красивий, міцний, вічний, нержавіючий, без шурупів і без цвяхів. Він модульний для декількох позицій та різних звичаїв, витвір мистецтва, він розгойдується, це весело, повністю підлягає переробці та екологічності, виготовлений з масиву дерева та алюмінію, розроблений так, щоб прослужити вічно. (Конструкція може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як пластмаса, метали або бетон для громадських місць. Сидіння в текстилі чи шкірі)

Назва проекту : La Chaise Impossible, Ім'я дизайнерів : Enrique Rodríguez "LeThermidor", Прізвище клієнта : LeThermidor.

La Chaise Impossible Крісло

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.