Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення

Roof

Освітлення Дах - це світлодіодний світильник для інтер’єрів, який спрямований на підвищення близькості спілкування під час розмов. Увігнута форма даху створює укриття світла для обідів, об’єднуючий об’єкт для зустрічей, веселу освітлювальну систему для внутрішнього проживання. Дах - ізолятор. Він визначає унікальний простір з об'єднаною формою та однорідним світлом для людей, що знаходяться внизу. Ви відчуваєте себе ізольованим від оточення та зосереджені на столі та спілкуванні. Дерев'яна текстура цього світильника також надає теплий і природний ефект і являє собою екологічну сторону світлодіодної технології.

Назва проекту : Roof, Ім'я дизайнерів : Hafize Beysimoglu, Прізвище клієнта : Derinled.

Roof Освітлення

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.