Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональні Милиці

Lazarus

Багатофункціональні Милиці простий, можливий неелектричний робочий апарат, справді розроблений для соціальної взаємодії та реабілітації інвалідів. Не будучи незграбним, він ідеально імітує процес звичайної людини. Як приклад, завжди рухає рукою інший бік ноги. інвалід ніг може підніматися по сходах за допомогою цього, оскільки він може розгорнути тростини. Також тростини можуть бути перетворені на ідеальний стілець. Якщо ні, Лазар завантажує тростини. Як медичний апарат, Лазар ефективний, оскільки користувач може поступово і автоматично реабілітуватися в нормальній соціальній взаємодії, а не кидати працювати на реабілітацію

Назва проекту : Lazarus, Ім'я дизайнерів : Sung-Hyeon Yoo, Прізвище клієнта : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus Багатофункціональні Милиці

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.