Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Стиль

10 Year Logo

Фірмовий Стиль Цей короткий виклад полягав у створенні логотипу, який не лише відображає те, про що йдеться у поляризаційному світлі 3M ™, але й продає його як преміальну марку настільних ламп. Використання ідеї про перекриття світлових променів, що заспокоює очі, відображаючи досвід відблиску. Перекриття розроблено таким чином, що воно зображує святкування феєрверку. Число десять сидить проти графіки, показуючи різкість цифр там, де немає відбитку через відблиски. Кольори золото та срібло використовуються для відміння відчуття лампи, якості, а також технології самого бренду.

Назва проекту : 10 Year Logo, Ім'я дизайнерів : Lawrens Tan, Прізвище клієнта : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo Фірмовий Стиль

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.