Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Idiomi

Лампа Ідіомі; це світильник у своїх трьох вимірах і масив освітлення може створити різні сценарії та збагатити навколишнє середовище справді новим світлом. Він хоче бути засобом вираження Світла. Ця лампа нагадує теми чистоти ліній і форм, а також відтінок білого кольору. Ідіомія дозволяє світлу супроводжувати людину в повсякденних діях, відчуттях, почуттях і моментах. Він, завдяки інноваційному потенціалу світлодіодів, може адаптуватися до ситуацій, які його оточують.

Назва проекту : Idiomi, Ім'я дизайнерів : Nicolò Caruso, Прізвище клієнта : Nicolò Caruso.

Idiomi Лампа

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.