Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фадж І Іриска

Cavendish & Harvey

Фадж І Іриска Акт врівноваження між традицією та сучасністю. Метою було розробити унікальний асортимент продукції для інноваційної компанії, яка відновлює себе як виробник кондитерських виробів високої якості. Рішення - це розкішно упакована та надрукована гаряча фольга та благородний високо-глянсовий покриття. Концепція фотографії була натхненна стилем класичних праліне. Молодша та більш сучасна цільова група буде вирішена за кольорами та розслабленою типографією. Команда дизайнерів gabriel освоїла балансуючий акт і клієнт задоволений зростанням продажів.

Назва проекту : Cavendish & Harvey, Ім'я дизайнерів : Bettina Gabriel, Прізвище клієнта : gabriel design team.

Cavendish & Harvey Фадж І Іриска

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.