Дизайн журналу
Дизайн журналу
Діамантове Кільце

The Great Goddess Isida

Діамантове Кільце Isida - це 14К золоте кільце, яке ковзає на пальці, щоб створити чарівний вигляд. Фасад кільця Ісіда прикрашений унікальними елементами, такими як алмази, аметисти, цитрини, цаворит, топаз і доповнений білим і жовтим золотом. Кожен шматок має свій визначений матеріал, що робить його унікальним. Крім того, плоский скляний фасад на нарізаних дорогоцінних каменях відображає різні промені світла в різних амбіонах, додаючи кільцю ексклюзивний характер.

Назва проекту : The Great Goddess Isida, Ім'я дизайнерів : Tatyana Raksha, Прізвище клієнта : STDIAMOND.

The Great Goddess Isida Діамантове Кільце

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.