Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стельова Підвішена Туалет

4Life

Стельова Підвішена Туалет Унітаз 4life займає своє місце у ванній кімнаті завдяки своїй міцній формі та функціональному використанню як нове зображення характерного домінування. Екологічно чистий унітаз вражає як своєю естетичністю, так і повагою до природи… Загальний підхід у дизайні тонкого набору чохлів сидінь легко розбирається, блокуючий механізм сидіння унітазу - це кнопки управління, які потрібно вставити у внутрішню частину кришки. Кнопки, з якими контактує користувач, розміщуються на ділянках, які найскладніше забруднити, тому це забезпечує додаткову перевагу щодо гігієни.

Назва проекту : 4Life, Ім'я дизайнерів : SEREL Seramic Factory, Прізвище клієнта : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life Стельова Підвішена Туалет

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.