Дизайн журналу
Дизайн журналу
Етикетки

Stumbras Vodka

Етикетки Ця класична горілчана колекція Stumbras відроджує старі традиції литовської горілки. Дизайн робить старий традиційний продукт близьким і актуальним для сучасного споживача. Зелена скляна пляшка, важливі для виготовлення литовської горілки, легенди, засновані на справжніх фактах, і приємні, привабливі деталі - згорнута вирізана форма нагадує старі фотографії, похила смужка на дні, яка доповнює класичну симетричну композицію, а шрифти та кольори, які передають ідентичність кожного субренда, - роблять традиційну колекцію горілки нетрадиційною та цікавою.

Назва проекту : Stumbras Vodka, Ім'я дизайнерів : Asta Kauspedaite, Прізвище клієнта : Stumbras.

Stumbras Vodka Етикетки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.