Дизайн журналу
Дизайн журналу
Етикетки

Stumbras Vodka

Етикетки Ця класична горілчана колекція Stumbras відроджує старі традиції литовської горілки. Дизайн робить старий традиційний продукт близьким і актуальним для сучасного споживача. Зелена скляна пляшка, важливі для виготовлення литовської горілки, легенди, засновані на справжніх фактах, і приємні, привабливі деталі - згорнута вирізана форма нагадує старі фотографії, похила смужка на дні, яка доповнює класичну симетричну композицію, а шрифти та кольори, які передають ідентичність кожного субренда, - роблять традиційну колекцію горілки нетрадиційною та цікавою.

Назва проекту : Stumbras Vodka, Ім'я дизайнерів : Asta Kauspedaite, Прізвище клієнта : Stumbras.

Stumbras Vodka Етикетки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.