Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брендинг Ісламської Ідентичності

Islamic Identity

Брендинг Ісламської Ідентичності Концепція брендингового проекту для висвітлення гібриду ісламської традиційної орнаментики та сучасного дизайну. Оскільки клієнт був прихильний до традиційних цінностей, проте зацікавився сучасним дизайном. Отже, проект базувався на двох основних формах; коло і квадрат. Ці форми використовувались для виділення контрасту між поєднанням традиційних ісламських моделей та сучасного дизайну. Кожна одиниця у шаблоні використовувалася один раз, щоб надати ідентичності витонченого прояву. Сріблястий колір використовувався для підкреслення сучасного вигляду.

Назва проекту : Islamic Identity, Ім'я дизайнерів : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Прізвище клієнта : Lama Ajeenah.

Islamic Identity Брендинг Ісламської Ідентичності

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.