Дизайн журналу
Дизайн журналу
Трансформовані Кавові Крісла Та Шезлонги

Twins

Трансформовані Кавові Крісла Та Шезлонги Концепція журнального столика Twins проста. Порожній журнальний столик зберігає все два повних дерев'яних сидіння. Права і ліва поверхні столу - це фактично кришки, які можна витягнути з основного корпусу столу, щоб дозволити витягування сидінь. Сидіння мають складні ніжки, які потрібно обертати так, щоб крісло було в правильному положенні. Після того, як стілець або обидва стільця вийшли, кришки повертаються назад до столу. Коли стільці поза, стіл також працює як величезне відділення для зберігання.

Назва проекту : Twins, Ім'я дизайнерів : Claudio Sibille, Прізвище клієнта : MFF.

Twins Трансформовані Кавові Крісла Та Шезлонги

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.