Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий

Baan Citta

Житловий Ключовою концепцією дизайну було створення Шамбали на Землі - міфічного царства, описаного як «Чиста земля» у стародавніх буддійських текстах. Буддисти вважають, що створення Шамбали - це створення вищого духовного раю. Одним з найбільш заспокійливих, але дивних аспектів дизайну Baan Citta є використання кольору. Консервативно нейтральні кольори - це видатна колірна гамма, обрана дизайнерами для сучасних будинків. Baan Citta демонструє сучасність радощів кольору на нейтральній палітрі серед кольорів Землі в природі.

Назва проекту : Baan Citta, Ім'я дизайнерів : Catherine Cheung, Прізвище клієнта : THE XSS LIMITED.

Baan Citta Житловий

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.