Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

5x5

Стілець Стілець 5x5 - типовий дизайнерський проект, де обмеження визнається викликом. Сидіння та спинка стільця виконані з xilith, який дуже важко формувати. Xilith - це сировина, яку можна знайти за 300 метрів під поверхнею землі і поєднувати з вугіллям. В даний час більшість сировини викидається. З екологічної точки зору цей матеріал утворює відходи на земній поверхні. Тому думка про дизайн стільця видалася дуже провокаційною та складною.

Назва проекту : 5x5, Ім'я дизайнерів : Barbara Princic, Прізвище клієнта : Sijaj Hrastnik.

5x5 Стілець

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.