Дизайн журналу
Дизайн журналу
Змішувач Для Басейну Змішувача

Smooth

Змішувач Для Басейну Змішувача Конструкція змішувача для басейну Smooth змішувач надихається в найчистішому вигляді циліндра, роблячи природний результат труби, куди вона тече, поки не досягне користувача. Ми мали намір деконструювати звичайні складні форми, які має цей вид виробів, в результаті чого виходить гладка циліндрична і досить мінімалістична форма. Елегантний вигляд, викликаний лініями, стає досить дивовижним, коли цей об’єкт переймає свою функцію як інтерфейс користувача, адже це модель, яка поєднує динамічну конструкцію з ідеальною функціональністю змішувача для раковини.

Назва проекту : Smooth, Ім'я дизайнерів : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Прізвище клієнта : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Smooth Змішувач Для Басейну Змішувача

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.