Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вежа Землеробства На Горищі

Floating Nests

Вежа Землеробства На Горищі Лондонська вежа ферми Loft у вигляді уявного гігантського дерева, у штучній кроні якого дві великі горищні утворення розміщені як плаваючі гнізда. Бачення безпрецедентної життєвої життєвої сили (joie de vivre), в той же час використовуючи всю логістику столиці. "Концепція плаваючого гнізда" базується на високій експлуатації повітряного простору над відповідною земельною ділянкою у зв'язку з мінімальним впливом на наявну площу ділянки. Основне використання всіх рівнів гнізд визначається як суміш вертикального землеробства та населених ділянок горищ.

Назва проекту : Floating Nests, Ім'я дизайнерів : Peter Stasek, Прізвище клієнта : London .

Floating Nests Вежа Землеробства На Горищі

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.