Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Сайт Електронної Комерції

Noritake

Веб-Сайт Електронної Комерції Зроблений рік тому, це був флагманський проект плоского дизайну, коли плоский дизайн не був у тренді. Цей дизайн має форматування плитки для продуктів та системи сітки всього сайту. Я також створив унікальний брендинг у нижньому колонтитулі з тонкою, але детальною типографією. Ця концепція веб-сайту мала створити простий, елегантний дизайн, який має сенс, використовуючи відповідні пробіли та плоскі елементи дизайну.

Назва проекту : Noritake, Ім'я дизайнерів : Jade(Jung Kil) Choi, Прізвище клієнта : Noritake.

Noritake Веб-Сайт Електронної Комерції

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.