Дизайн журналу
Дизайн журналу
Роботизований Транспортний Засіб

Servvan

Роботизований Транспортний Засіб Це проект сервісного механізму економіки, що базується на ресурсах, що формує мережу з іншими транспортними засобами. Єдина система дозволяє спілкуватися між собою, що підвищує ефективність перевезення пасажирів, а також підвищення ефективності за рахунок руху в дорожньому поїзді (зменшення коефіцієнта FX, відстань між транспортними засобами). Автомобіль має безпілотний контроль. Транспортний засіб симетрично: дешевий у виробництві. У нього чотири поворотні мотор-колеса, а також можливість зворотного руху: маневр великих розмірів. Посадка на поле покращує спілкування пасажирів.

Назва проекту : Servvan, Ім'я дизайнерів : Dmitry Pogorelov, Прізвище клієнта : Techman.

Servvan Роботизований Транспортний Засіб

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.