Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

SERENAD

Крісло Я поважаю всілякі стільці. На мою думку, один з найважливіших і класичних та особливих речей в дизайні інтер’єрів - це крісло. Ідея крісла Серенада походить від лебедя на воді, який повернувся і поставив обличчя між крилами. Можливо, сяюча і гладка поверхня в кріслі Серенада з різним і особливим дизайном була зроблена лише для дуже особливих і неповторних місць.

Назва проекту : SERENAD, Ім'я дизайнерів : Ali Alavi, Прізвище клієнта : Ali Alavi Design.

SERENAD Крісло

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.