Дизайн журналу
Дизайн журналу
Тактильна Тканина

Textile Braille

Тактильна Тканина Промислова універсальна жакардова текстильна думка як перекладач для незрячих людей. Цю тканину можуть читати люди з хорошим зором, і вона призначена для того, щоб допомогти сліпим людям, які починають втрачати зір або мають проблеми із зором; для того, щоб вивчити систему брайля з дружньою та звичайною матеріалом: тканиною. Він містить алфавіт, цифри та розділові знаки. Не додано кольорів. Це продукт у сірій гамі, як принцип несприйняття світла. Це проект із соціальним значенням і виходить за рамки комерційного текстилю.

Назва проекту : Textile Braille, Ім'я дизайнерів : Cristina Orozco Cuevas, Прізвище клієнта : Cristina Orozco Cuevas.

Textile Braille Тактильна Тканина

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.