Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Жіночого Одягу

The Hostess

Колекція Жіночого Одягу Дипломна колекція Дар’ї Жилієвої - про жіночність і чоловічість, силу та крихкість. Натхнення колекції походить із старовинної казки з російської літератури. Господиня Мідної гори - чарівна покровителька шахтарів із старовинної російської казки. У цій колекції можна побачити прекрасний шлюб прямих ліній, натхненний шахтарською формою, і витончені обсяги російського національного костюма. Учасники команди: Дар’я Жилієва (дизайнер), Анастасія Жилієва (помічник дизайнера), Катерина Анзилова (фотограф)

Назва проекту : The Hostess , Ім'я дизайнерів : Daria Zhiliaeva, Прізвище клієнта : Daria Zhiliaeva.

The Hostess  Колекція Жіночого Одягу

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.