Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плакати

Disease - Life is Golden

Плакати Цей проект народився з бажання створити деякі концепції, які можуть незвично описати соціальну обстановку та доброзичливо сприймати глядача. Ідея полягає в тому, щоб захворіти на хвороби та зробити їх візуально привабливими та інтригуючими. Хвороба - це щось погане, але це можна побачити по-іншому.

Назва проекту : Disease - Life is Golden, Ім'я дизайнерів : Giuliano Antonio Lo Re, Прізвище клієнта : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Плакати

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.