Дизайн журналу
Дизайн журналу
Терапія-Кімната Для Стоматологічної Краси

Dental INN

Терапія-Кімната Для Стоматологічної Краси Проект "Стоматологічний ІНН" розроблений як стоматологічна установа у формі терапевтичного салону для стоматологічної краси у м. Вірнхайм / Німеччина. Проект являє собою нову концепцію дизайну інтер'єру для стоматологічних практик з тематикою «цілющі ефекти органічних форм і природних структур» і був в основному розроблений для доктора Бергмана, міжнародного акредитованого стоматолога з імплантатів. На додаток до стоматологічних процедур, таких як вінірування та відбілювання, д-р Бергман та його команда пропонують, серед іншого, симпозіуми з імплантології для численних молодих стоматологічних хірургів з Європи, Азії та Африки.

Назва проекту : Dental INN, Ім'я дизайнерів : Peter Stasek, Прізвище клієнта : Dr. Bergmann & Partner, Viernheim, Germany.

Dental INN Терапія-Кімната Для Стоматологічної Краси

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.