Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Tavolo Livelli

Стіл Tavolo Livelli - це створення корисного простору у забутих місцях. Tavolo Livelli - це шаруватий стіл, стіл з двома стільницями. Простір між двома стільницями можна використовувати для зберігання ноутбука, книг, журналів і т. Д. Діагонально розташовані ніжки створюють красиво згасаючу тінь між двома стільницями, граючи з вашим сприйняттям. Всі поверхні X і Y - стільниці та ніжки - мають однакову товщину.

Назва проекту : Tavolo Livelli, Ім'я дизайнерів : Wouter van Riet Paap, Прізвище клієнта : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.