Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Світового Торгового Ярмарку Для Toyota

The Wave

Дизайн Світового Торгового Ярмарку Для Toyota Натхненний японським принципом "активного спокою", дизайн поєднує в одне ціле раціональні та емоційні елементи. Архітектура зовні виглядає мінімалістично і спокійно. Тим не менш, ти можеш відчути величезну силу, що випромінює від неї. Під його заклинанням ви з цікавістю запливаєте в інтер’єр. Потрапивши всередину, ви опинитесь у дивовижній обстановці, заваленій енергією та наповненою великими медіа-стінами, що демонструють енергійні, абстрактні анімації. Таким чином стенд стає незабутнім для відвідувачів. Концепція зображує асиметричний баланс, який ми знаходимо в природі та в основі японської естетики.

Назва проекту : The Wave, Ім'я дизайнерів : Alia Ramadan, Прізвище клієнта : Toyota Motors Europe.

The Wave Дизайн Світового Торгового Ярмарку Для Toyota

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.