Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональні Меблі

Screw Chair

Багатофункціональні Меблі У сьогоднішньому життєвому житті середній клас та частина суспільства з низьким рівнем доходу знаходяться під найекономічнішим тиском, і тому вони більше зацікавлені у простих, дешевих та використаних меблях, ніж елегантні конструкції. звичаї, які підвищують потребу в багатокористужному продукті. Основне використання цієї конструкції - стілець. Зміщуючи частини стільця, які з’єднуються гвинтами, ми могли б мати інші звичаї, такі як стіл і полиця. Крім того, частини стільця можуть збиратися в коробці, яка є основною частиною цієї конструкції.

Назва проекту : Screw Chair, Ім'я дизайнерів : Arash Shojaei, Прізвище клієнта : Arshida.

Screw Chair Багатофункціональні Меблі

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.