Дизайн журналу
Дизайн журналу
Led Телевізор

XX250

Led Телевізор Безмежний телесеріал Vestel, який позиціонується в найвищому сегменті побутової електроніки. Алюмінієва рамка тримає дисплей як майже невидиму тонку рамку. Глянцева тонка рамка надає виробу ексклюзивний образ на ринку перенасичених. Дисплей різко відрізняється від звичайних світлодіодних телевізорів з цілісним глянцевою поверхнею екрана, вкладеної в тонкий металевий каркас. Глянцева алюмінієва частина під екраном створює точку привабливості, одночасно відокремлюючи телевізор від підставки для стільниці.

Назва проекту : XX250, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : Vestel Electronics Co..

XX250 Led Телевізор

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.